ROMOTOP CARA CS 02 kámen
- třístranné prosklení
- výsuvné otevírání
Designový krb Romotop CARA CS 02 je vyrobený z kvalitní oceli s kamenným obkladem. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami s bezroštovým spalováním, které lze za příplatek změnit na roštové. Primární a sekundární vzduch se ovládá pouze jedním prvkem. Výsuvná dvířka jsou vybavena přesným a lehkým chodem pojezdů. Samozřejmostí je centrální přívod vzduchu (CPV) pro spalování. Odstínění zadního pláště umožňuje krb umístit přímo ke stěně.
ROMOTOP CARA CS 02
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak, kamenný obklad |
| Dvířka provedení: | výsuvná; třístranné prosklení |
| Nominální výkon: | 5,7 kW |
| Rozsah výkonu: | 2,9 - 7,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 10 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 82,1 % |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 150 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1648 x 774 x 577 mm |
| Hmotnost: | 316 kg |
| Rošt: | NE - možná změna na roštové topeniště |
ROMOTOP CARA CS 02
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby |
| Materiál | ocel / kámen |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |