Stacionární plynový ohřívač teplé vody (bojler) s odtahem spalin do komína.
Pro dlouhodobě bezporuchový provoz ohřívače je nutné zajistit pravidelnou (cca 2 roky) kontrolu a případnou výměnu magneziové anody. Je-li v systému příprava pro cirkulaci, připojuje se k vypouštěcímu ventilu nebo na vstup studené vody.
Záruční podmínka výrobce k tomuto výrobku je současná instalace vhodné expanzní nádoby, která vyrovnává tlak v ohřívači z důvodu tepelné roztažnosti vody a také eliminuje tlakové rázy při používání pákových baterií.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: |
plynový stacionární |
| Barva: | bílá |
| Materiál nádoby: | smaltovaná ocel |
| Odtah spalin: | do komínu (přirozený tah) |
| Připojení vody : | G 3/4" |
| Připojení plynu: |
G 1/2" |
| Připojení komínu: |
111 mm |
| Jmenovitý objem zásobníku: | 275 litrů |
| Příkon: | 16,0 kW |
| Výkon: |
14,0 kW |
| Připojovací elektr. napětí | nepřipojuje se |
| Maximální vstupní tlak vody: |
5 Bar (0,5 MPa) |
| Doba ohřevu o 25°C |
40 minut |
| Hmotnost s vodou : | 350 kg |
| Výška : | 1681 mm |
|
Šířka: |
632 mm |
|
Hloubka: |
632 mm |
|
Zátěžový profil: |
XXL |
|
Druh plynu / průměrná spotřeba za hodinu |
|
|
Doporučená expanzní nádoba: |
18/10 (litry/bar) |
| Energetická třída: | "B" |
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Výška bojleru | 168,5 cm |
| Hloubka bojleru | 63,0 cm |
| Šířka bojleru | 63,0 cm |
| Druh bojleru | plynový |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 300 l |