Stacionární plynový ohřívač teplé vody (bojler) s odtahem spalin do komína.
Pro dlouhodobě bezporuchový provoz ohřívače je nutné zajistit pravidelnou (cca 2 roky) kontrolu a případnou výměnu magneziové anody.
Záruční podmínka výrobce k tomuto výrobku je současná instalace vhodné expanzní nádoby, která vyrovnává tlak v ohřívači z důvodu tepelné roztažnosti vody a také eliminuje tlakové rázy při používání pákových baterií.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: |
plynový stacionární |
| Barva: | bílá |
| Materiál nádoby: | smaltovaná ocel |
| Odtah spalin: | do komínu (přirozený tah) |
| Připojení vody : | G 3/4" |
| Připojení plynu: |
G 1/2" |
| Připojení komínu: |
81 mm |
| Jmenovitý objem zásobníku: | 155 litrů |
| Příkon: | 9,5 kW |
| Výkon: |
8,5 kW |
| Připojovací elektr. napětí | nepřipojuje se |
| Maximální vstupní tlak vody: |
5 Bar (0,5 MPa) |
| Doba ohřevu o 25°C |
38 minut |
| Hmotnost s vodou : | 209 kg |
| Výška : | 1450 mm |
|
Šířka: |
495 mm |
|
Hloubka: |
495 mm |
|
Zátěžový profil: |
L |
|
Druh plynu / průměrná spotřeba za hodinu |
|
|
Doporučená expanzní nádoba: |
10/10 (litry/bar) |
| Energetická třída ErP: | "B" |
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
| Výška bojleru | 145,0 cm |
| Hloubka bojleru | 49,5 cm |
| Šířka bojleru | 49,5 cm |
| Druh bojleru | plynový |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 160 l |