kotel PROTHERM PUMA Condens 18/24 MKV-AS/1 je kombinovaný kondenzační kotel o výkonu 18 nebo 24 kW pro vytápění a ohřev teplé vody.
Má tyto výhody:
Nepřekonatelný ve své třídě
Kombinovaný kotel pro vytápění a ohřev vody v jedné z rozměrově nejmenších velikostí na trhu. Díly kotle se mohou pyšnit špičkovou technologií. Kotle Puma Condens mají vše.
Minimalistické rozměry
Neobvykle kompaktní nástěnný kombinovaný kotel Puma Condens se vejde i do těch nejmenších prostor. Je proto ideální pro malé byty s omezeným prostorem.
PROTHERM PUMA Condens 18/24 MKV-AS/1
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | design Protherm |
| Varianta: | závěsný |
|
Výkon: |
6,6 - 20,0 kW |
| Účinnost až | 109 % |
| Odtah spalin: | kondenzační 60/100; 80/125; 80/80 |
| Trojcestný ventil: | ANO |
| Nerezový výměník: | ANO |
| Ohřev TUV: | ANO, průtokový |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené ErP ready |
| Expanzní nádoba: | ANO - objem 8 litrů |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Regulace: | ekvitermní eBus regulace řady set Thermolink, MiPro a MiGo (nejsou součástí dodávky) |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Možnost vestavby ekvitermní regulace přímo do panelu kotle: | NE |
| Grafický displej: |
ANO |
| Stupeň krytí: | IP X4D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 626 x 400x 270 mm |
PROTHERM PUMA Condens 18/24 MKV-AS/1
POZOR !!! Výrobek určen pouze pro český trh !!!
Provádíme i montáže kotlů včetně zajištění výchozí plynové revize.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ kotle | plynový kondenzační |
| Provedení | závěsné |
| Odtah spalin | turbo-kondenzační (přes stěnu ven nebo do komína) |
| Příprava teplé užitkové vody | průtočný ohřev |
| Maximální výkon | 20 - 29,9 kW |
| Barevné provedení | bílá |