Protherm Panther Condens 25 KKO -A
Nová řada závěsných kondenzačních kotlů Panther Condens se svým vysokým stupněm účinnosti až 109,5 % a použitou osvědčenou technologií nerezové spalovací komory se řadí k vrcholným produktům evropského trhu. Při vývoji kotle byl kladen důraz zejména na šetrnost k životnímu prostředí a intuitivní obsluhu. Kotle nabízí široký výkonový rozsah, nízkou spotřebou plynu a moderní design, který zapadá do každého interiéru.
Protherm Panther Condens 25 KKO -A
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | design Protherm |
| Varianta: | závěsný |
|
Minimální - maximální výkon OV/TV při tepelném spádu 50°C/30°C (kW) |
6,6 - 26,7 / 6,1 - 30,6 *(*při ohřevu TV v externím zásobníku) |
|
Minimální - maximální výkon OV/TV při tepelném spádu 80°C/60°C (kW) |
5,9 - 24,5 / 6,1 - 30,6 *(*při ohřevu TV v externím zásobníku) |
| Účinnost až | 109 % |
| Odtah spalin: | kondenzační 60/100; 80/125; 80/80 |
| Trojcestný ventil: | ANO |
| Nerezový výměník: | ANO |
| Ohřev TUV: | v externím zásobníku |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné (ErP ready), elektronicky řízené |
| Expanzní nádoba: | ANO - objem 8 litrů |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Regulace: | ekvitermní regulace kotle s eBus regulátory řady Thermolink nebo Examaster |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Možnost vestavby ekvitermní regulace přímo do panelu kotle: | ANO |
| Grafický displej: |
ANO |
| Stupeň krytí: | IP x 4 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 740 x 418 x 344 mm |
Protherm Panther Condens 25 KKO -A
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Můžete si objednat i komponenty pro odkouření tohoto kotle zde.
Tyto komponenty jsou certifikovány pro kotle PROTHERM.
Pro ohřev TUV vřele doporučujeme nepřímotopné bojlery z Dražic.
Ke kotlům Protherm doporučujeme radiátory PURMO.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
POZOR !!! Výrobek PROTHERM určen pouze pro český trh !!!
| Typ kotle | plynový kondenzační |
| Provedení | závěsné |
| Odtah spalin | turbo-kondenzační (přes stěnu ven nebo do komína) |
| Příprava teplé užitkové vody | v externím zásobníku nebo sestava |
| Maximální výkon | 20 - 29,9 kW |
| Barevné provedení | bílá |