Krbová kamna Prity K22 CP
Krbová kamna Prity K22 CP jsou navržena a konstruována z velmi kvalitních materiálů mají totiž plechové ohniště o tloušťce 3 mm, dno však tvoří šamot, součástí ohniště je také litinový rošt (na dvířkách není těsnění).
V kamnech je zabudovaná kouřová klapka, která reguluje odvod spalin. U krbových kamen Prity K22 CP primární vzduch je regulovatelný a sekundární je využíván k oplachu předního skla, což je systém jež Vám velmi usnadní práci a námahu s mechanickým drhnutím a Vy si tak budete moct vychutnat ničím nerušený pohled do plápolajícího ohně uvnitř prostorného ohniště. To jsou krbová kamna PRITY K22 CP !
Krbová kamna PRITY K 22 CP
Charakteristika:
Výkon : 10 kW
Obklad : plech, šamot, litina
Průměr kouřovodu : 130 mm
Vývod kouřovodu : horní
Terciální vzduch : ne
Varná plotna : ano
Přívod ext. vzduchu : ne
Teplovodní výměník : ne
Materiál : ocel; šamot
Barva plechu : černá
Hmotnost : 91.00 Kg
Šířka : 510 mm
Výška : 810 mm
Hloubka : 500 mm
Záruční doba (měsíce): 24
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 33 cm |