OUTDOORCHEF AUSTRALIA 415 G
Plynový gril s elektrickým zapalováním OUTDOORCHEF AUSTRALIA 415 G se čtyřmi nezávislými hořáky je určený pro přímé i nepřímé grilování. Grilovací plocha sestává ze tří litinových mřížek a jedné litinové plotny. Originální štíty hořáků snižují riziko vzplanutí odkapávajících šťáv na minimum. Víko, které je vybavené vestavěným teploměrem je připojeno ke grilu kloubem, což umožňuje mít při grilování obě ruce volné.
OUTDOORCHEF AUSTRALIA 415 G
| Vlastnosti grilu: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel |
| Celkový počet hořáků: | 4 nezávislé nerez hořáky |
| Výkon: | 16,8 kW |
| Spotřeba plynu: | max. 1192 g/h |
| Ohřívací rošt: | Ano |
| Víko se zabudovaným teploměrem: | Ano |
| Připojení víka: | Kloub |
| Odkládací skříňka ve spodní části grilu: | Ano |
| Rozměr hlavní grilovací plochy: | 64 x 44,5 cm |
| Rozměry celkem (v x š x h): | 117 x 139/96 x 56 cm |
| Hmotnost: | 48,7 kg |
OUTDOORCHEF AUSTRALIA 415 G
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ