OUTDOORCHEF AUSTRALIA 325 G
Plynový gril s elektrickým zapalováním OUTDOORCHEF AUSTRALIA 325 G se třemi nezávislými hořáky a postranním vařičem je určený pro přímé i nepřímé grilování. Třídílná ocelová grilovací mřížka má povrchovou úpravu z keramického smaltu. Originální štíty hořáků snižují riziko vzplanutí odkapávajících šťáv na minimum. Víko, které je vybavené vestavěným teploměrem je připojeno ke grilu kloubem, což umožňuje mít při grilování obě ruce volné.
OUTDOORCHEF AUSTRALIA 325 G
| Vlastnosti grilu: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel |
| Celkový počet hořáků: | 3 litinové lineární hořáky + postranní vařič |
| Výkon: | 7,5 kW / 4,2 kW |
| Spotřeba plynu: | max. 546 g/h / 280 g/h |
| Ohřívací rošt: | Ne |
| Víko se zabudovaným teploměrem: | Ano |
| Připojení víka: | Kloub |
| Odkládací skříňka ve spodní části grilu: | Ano |
| Rozměr hlavní grilovací plochy: | 46,5 x 44,5 cm |
| Rozměry celkem (v x š x h): | 111 x 122/78 x 56 cm |
| Hmotnost: | 33,1 kg |
OUTDOORCHEF AUSTRALIA 325 G
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ