NORDICA INSERTO 80 PRS WIDE
- krbová vložka s nástavcem kouřovodu
Krbová vložka NORDICA INSERTO 80 PRS WIDE se pyšní stabilní konstrukcí a speciálním nástavcem kouřovodu PRS (Power Radiant System). Topeniště je vyrobené z litiny v kombinaci s keramickými deskami NORDIKER. Pro spalování je do krbové vložky přiváděn primární, sekundární i terciální vzduch. Vnější plášť, sloužící k distribuci horkého vzduchu je z pozinkovaného plechu. Součástí topeniště je rošt a popelník. Krbovou vložku lze napojit na externí přívod vzduchu. POZOR - ventilátory pro rozvod vzduchu nejsou součástí této krbové vložky.
Litinové příruby pro rozvod vzduchu objednávejte zde.
NORDICA INSERTO 80 PRS WIDE
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Nominální výkon: | 8,6 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 - 12 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 88,2 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 246 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 912 x 800 x 509 mm |
| Hmotnost: | 167 kg |
| Rošt: | ano |
| Popelník: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano, 100 mm |
NORDICA INSERTO 80 PRS WIDE
Příslušenství ke krbům zde.
Kouřovody k této vložce o průměru 160 mm zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby |
| Materiál | ocel / litina |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 9 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 50 cm |