NORDICA INSERTO 80 HIGH PRESSURE
- krbová vložka s ventilátory
Krbová vložka NORDICA INSERTO 80 HIGH PRESSURE se pyšní širokou spalovací komorou. Topeniště je vyplněné odolnou keramickou výstelkou NORDIKER, dno je litinové. Pro spalování je do krbové vložky přiváděn primární, sekundární i terciální vzduchu. Vnější plášť, sloužící k distribuci horkého vzduchu je z pozinkovaného plechu. Velkou výhodou jsou dva zabudované ventilátory s elektronickou regulací (5 rychlostí) a teplotní čidlo pro automatickou regulaci ventilátorů. Součástí topeniště je rošt a popelník. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí - průměr 120 mm.
NORDICA INSERTO 80 HIGH PRESSURE
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Nominální výkon: | 7,9 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 - 12 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 82,4 % |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 240 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 555 x 800 x 520 mm |
| Hmotnost: | 128 kg |
| Rošt: | ano |
| Popelník: | ano |
NORDICA INSERTO 80 HIGH PRESSURE
Příslušenství ke krbům zde.
Kouřovody k této vložce o průměru 160 mm zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby |
| Materiál | ocel / litina |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 33 cm |