NORDICA INSERTO 70L 4.0 VENTILATO
- krbová vložka s ventilátory
Krbová vložka NORDICA INSERTO 70L 4.0 VENTILATO se pyšní masivní litinovou konstrukcí. Topeniště je vyrobené z litiny v kombinaci se šamotem na bocích. Pro spalování je do krbové vložky přiváděn primární, sekundární i terciální vzduch. Vnější plášť, sloužící k distribuci horkého vzduchu je z pozinkovaného plechu. Velkou výhodou jsou dva zabudované ventilátory s elektronickou regulací (5 rychlostí). Součástí topeniště je rošt a popelník. POZOR - krbová vložka nemá možnost napojení externího přívodu vzduchu.
Litinové příruby pro rozvod vzduchu objednávejte zde.
NORDICA INSERTO 70L 4.0 VENTILATO
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Nominální výkon: | 7,8 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 - 10 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 40 cm |
| Účinnost: | 79,1 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 223 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 550 x 695 x 450 mm |
| Hmotnost: | 128 kg |
| Rošt: | ano |
| Popelník: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ne |
NORDICA INSERTO 70L 4.0 VENTILATO
Příslušenství ke krbům zde.
Kouřovody k této vložce o průměru 160 mm zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ