NORDICA INSERTO 70 4.0 TONDO VENTILATO
- krbová vložka s oblým sklem a ventilátory
Krbová vložka NORDICA INSERTO 70 4.0 TONDO VENTILATO se pyšní masivní litinovou konstrukcí. Topeniště je vyrobené z litiny v kombinaci s keramickými deskami NORDIKER. Pro spalování je do krbové vložky přiváděn primární, sekundární i terciální vzduchu. Vnější plášť, sloužící k distribuci horkého vzduchu je z pozinkovaného plechu. Velkou výhodou jsou dva zabudované ventilátory s elektronickou regulací (5 rychlostí). Součástí topeniště je rošt a popelník. POZOR - krbová vložka nemá možnost napojení externího přívodu vzduchu.
Litinové příruby pro rozvod vzduchu objednávejte zde.
NORDICA INSERTO 70 4.0 TONDO VENTILATO
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Nominální výkon: | 7,8 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 - 10 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 10 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 45 cm |
| Účinnost: | 79,1 % |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 223 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 690 x 550 x 540 mm |
| Hmotnost: | 162 kg |
| Rošt: | ano |
| Popelník: | ano |
NORDICA INSERTO 70 4.0 TONDO VENTILATO
Příslušenství ke krbům zde.
Kouřovody k této vložce o průměru 160 mm zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ