NORDICA FOCOLARE 100 BIFACCIALE
- krbová vložka
- oboustanně prosklená
Krbová vložka NORDICA FOCOLARE 100 BIFACCIALE se pyšní průhledovým prosklením a masivní dvouplášťovou konstrukcí. Dvířka se otevírají z obou stran do boku. Topeniště je vyrobené z litiny v kombinaci s keramickými deskami NORDIKER. Pro spalování je do krbové vložky přiváděn primární, sekundární i terciální vzduch. Vnější plášť, sloužící k distribuci horkého vzduchu je z pozinkovaného plechu. Součástí topeniště je rošt a popelník. Krbovou vložku lze napojit na externí přívod vzduchu. POZOR - ventilátory pro rozvod vzduchu nejsou součástí této krbové vložky.
NORDICA FOCOLARE 100 BIFACCIALE
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Nominální výkon: | 11 kW |
| Rozsah výkonu: | 8 - 13,8 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 315 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1406 x 1104 x 675 mm |
| Hmotnost: | 267 kg |
| Rošt: | ano |
| Popelník: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
NORDICA FOCOLARE 100 BIFACCIALE
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ