- sporák na dřevo, pravý vývod, smalt Caramello
Kuchyňský sporák na dřevo la NORDICA Family 4,5 Caramello je určený k vytápění, vaření, pečení a ohřívání pokrmů. Mezi hlavní přednosti patří smaltovaná povrchová úprava, litinové topeniště i plotna a smaltovaná trouba o objemu 41 litrů. Dvířka trouby mají dvojité prosklení a jsou vybavená integrovaným teploměrem. Vývod kouřovodu je horní nebo zadní. Pečící plechy objednávejte zde.
Sporák doporučujeme doplnit o nerezový zásobník na vodu, tzv. kamnovec.
la NORDICA Family 4,5 Caramello
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | Caramello smalt (béžový) |
| Rozsah výkonu: | 4 - 14 kW |
| Vývod kouřovodu: | pravý, horní / zadní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 76 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 258 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 848 x 964 x 641 mm |
| Hmotnost: | 135 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2,8 kg/h |
NORDICA Family 4,5 Caramello
La Nordica-Extraflame Group je tradiční a dlouholetý italský výrobce kamen, krbových vložek a sporáků s produkcí 170 tisíc spotřebičů ročně, což z této společnosti dělá jednoho z největších evropských výrobců. Společnost si v průběhu let získala významný podíl na trhu a nyní prodává své produkty do více jak 40 zemí po celém světě včetně Asie, či Severní a Jižní Ameriky. La Nordica-Extraflame vyrábí moderní, klasické a rustikální styly krbových kamen, krbů a sporáků na dřevo, kamna a krbové vložky na pelety včetně hybridů (kamna na dřevo i pelety) a v neposlední řadě také kotle. V nabídce jsou kromě teplovzdušných spotřebičů i spotřebiče s teplovodním výměníkem.
Odkouření ke sporákům na pevná paliva zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |