NORDICA Cucinotta černá
Kamna s varnou plotnou? Pouze Nordica má pro naše chataře a chalupáře výrobek tři v jednom. Kamna s nejnovějším třízónovým spalováním, dvojnásobné prosklení dvířek, litinová varná plotna, výkonná krbová kamna. Topeniště je v kombinaci litina a IRONKER®. To jsou kamna laNORDICA Cucinotta.
Silně předehřívané spalovací vzduchy zajišťují dokonale čisté sklo. Volitelné otevírání dvířek pravá/levá. Zdvihací systém roštu pro letní provoz, ve spodní části malý dřevník. Externí plášť ze smaltované litiny. Rám, plotna a kroužky z litiny. Zásobník na dřevo.
Adaptér pro připojení externího přívodu vzduchu objednávejte zde.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak, smalt |
| Rozsah výkonu: | 4 - 13 kW |
| Vývod kouřovodu: | uprostřed, horní / zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 44 cm |
| Účinnost: | 78 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 260 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 860 x 682 x 653 mm |
| Hmotnost: | 197 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano - nutno přikoupit adaptér |
| Spotřeba paliva: | 2,8 kg/h |
NORDICA Cucinotta černá
Odkouření ke sporákům na pevná paliva zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |