- krbová kamna, černá, se smaltovaným obkladem
Dvouplášťová krbová kamna la NORDICA Concita 2.0 Steel jsou vyrobená z kvalitní litiny se smaltovanou povrchovou úpravou. Mezi hlavní přednosti patří především litinová konstrukce topeniště s boční vyzdívkou topeniště ze žárobetonu Nordiker, EPS – systém s 50cm kouřovodem s turbulátorem, pohyblivý rošt a varná litinová plotýnka.
Pro hoření kamna využívají dvojí spalování, které snižuje spotřebu paliva a zvyšuje účinnost kamen. K topení lze použít dřevo nebo ekobrikety.
la NORDICA Concita Steel
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý smalt |
| Rozsah výkonu: | 6 - 13 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 86,4 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 338 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 1545 x 559 x 569 mm |
| Hmotnost: | 157 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Do mezipláště (ne přímo do topeniště) |
| Spotřeba paliva: | 2,7 kg/h |
la NORDICA Concita steel
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ