| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý smalt |
| Rozsah výkonu: | 3 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 180 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 640 x 404 x 397 mm |
| Hmotnost: | 72 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 1,4 kg/h |
NORDICA Brigitta
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |