NAPOLEON BIPRO 665 NG-RBNSS
TENTO MODEL JE NA ZEMNÍ PLYN!
Vytvořte si venkovní kuchyň svých snů s vestavnými grily Napoleon. Nejvyšší řada Grilu NAPOLEON BIPRO 665 na zemní plyn, který má celkem 7 hořáků.
Gril je vybaven 5 nerezovými trubkovými hořáky a 1 zadním keramickým infračerveným hořákem pro rožeň a 1 x hořák na dřevěné vonné šupiny). Sadu rožně s elektrickým motorem můžete zakoupit v příslušenství (související zboží).
Tento plynový gril lze použít pouze venku, nebo v dobře větraném prostoru a nesmí být použit uvnitř budovy, garáže, stíněné verandy, altánu nebo v jiném uzavřeném prostoru. Rám skříně, skříň a pult musí být z nehořlavého materiálu.
Napoleon Prestige BIPRO 665
| Vlastnosti grilu: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Podsvícení ovládacích knoflíků I-GLOW NIGHT-LIGHT™: | Ano |
| Celkový počet hořáků: | 7 |
| Keramický infračervený zadní hořák pro rožeň: | Ano |
| Integrovaná zásuvka na dřevěné vonné šupiny: | Ano |
| Rozměr hlavní grilovací plochy | 94 x 46 cm |
| Bezpečnostní systém zapaování hořáků JET-FIRE™: | Ano |
| Integrovaná vnitřní světla pro grilovací plochu: | Ano |
| Provedení roštů: | Wave nerez Ø 9,5mm |
| Dvouvrstvé víko se zabudovaným teploměrem ACCU-PROBE: | Ano |
| Rozměry pro zabudování (š x h x v): | 96,5 x 52,4 x 22,5 cm |
| Hmotnost: | 86 kg |
| Palivo: | Zemní plyn (NG) |
| Celkový výkon: | 27 kW |
Napoleon Prestige BIPRO 665 NG RBNSS
Video k vestavným grilům NAPOLEOU je zde: