Komínový odsavač Mora OVG 648 GB v elegantním černém provedením s tlačítkovým ovládáním, 3 výkonovými rychlostmi odstraní dokonale nejen mastnotu, ale i pachy. Jedinečné kovové tukové filtry jsou vylepšené speciální polyuretanovou pěnou, která eliminuje až 98 % všech tukových a jiných nečistot. Pěna zároveň zachovává perfektní absorpční účinnost.
Inovativní perimetrický odsávací systém přesměruje odsávání vzduchu z centrální části do vnějších rohů odsavače par. Tento přístup nepřetěžuje motor, optimalizuje spotřebu energie, snižuje hluk a odsávání vzduchu je podstatně účinnější. Díky zkosené přední části budete mít dostatek prostoru pro vaření, takže se nemusíte obávat, že narazíte hlavou na hranu.
LED osvětlení perfektně osvítí varnou plochu, takže budete mít dokonalý přehled nad připravovaným pokrmem. S maximálním výkonem 430 m3/h a hlučností 61 dB bude neocenitelným pomocníkem ve Vaší domácnosti. Digestoř lze použít i na vnitřní cirkulaci vzduchu, stačí dokoupit uhlíkové filtry. Samozřejmostí je i zpětná klapka. Potěší Vás i možnost mýt kovové tukové filtry v myčce a tím udržovat odsavač v perfektním stavu bez zbytečné námahy.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černé sklo |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon: | 430 m3/hod. |
| Hlučnost: | 61 dB |
| Rozměry v x š x h: | 380 x 600 x 336 mm |
| Ovládání: | tlačítkové - mechanické |
| Filtr: | kovový kazetový s polyuretanovou pěnou |
| Počet rychlostí / možností odtahu: | 3 rychlosti |
| osvětlení: | 1 LED 2 W |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | až 430 m3/hod. |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Elektrické napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 13 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano 150 mm |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ tukového filtru proti mastnotám: | MORA filtr 813624 |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | MORA filtr 784407 |
MORA OVG 648 GB
K této digestoři MORA nabízíme i montáž digestoře MORA.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ