Výkonný komínový odsavač par MORA OV 981 GBX v elegantním černo-nerezovém provedením s dotekovým ovládáním, 3 výkonovými rychlostmi odstraní dokonale nejen mastnotu, ale i pachy. Jedinečné kovové tukové filtry jsou vylepšené speciální polyuretanovou pěnou, která eliminuje až 98 % všech tukových a jiných nečistot. Pěna zároveň zachovává perfektní absorpční účinnost. Inovativní perimetrický odsávací systém přesměruje odsávání vzduchu z centrální části do vnějších rohů odsavače par. Tento přístup nepřetěžuje motor, optimalizuje spotřebu energie, snižuje hluk a odsávání vzduchu je podstatně účinnější. Díky zkosené přední části budete mít dostatek prostoru pro vaření, takže se nemusíte obávat, že narazíte hlavou na hranu. LED osvětlení perfektně osvítí varnou plochu, takže budete mít dokonalý přehled nad připravovaným pokrmem. Odsavač se může pochlubit maximálním výkonem 608 m3/h a hlučností 63 dB na nejvyšší úrovni. Digestoř lze použít i na vnitřní cirkulaci vzduchu, stačí dokoupit uhlíkové filtry. Samozřejmostí je i zpětná klapka. Potěší Vás i možnost mýt kovové tukové filtry v myčce a tím udržovat odsavač v perfektním stavu bez zbytečné námahy.
MORA OV 981 GBX komínová digestoř
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černé sklo / nerez |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon: | 608 m3/hod. |
| Hlučnost: | 63 dB |
| Rozměry v x š x h: | 38 x 90 x 34 cm |
| Ovládání: | dotekové |
| Filtr: | kovový kazetový s polyuretanovou pěnou |
| Počet rychlostí / možností odtahu: | 3 rychlosti |
| osvětlení: | 1 LED 3 W |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | až 608 m3/hod. |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Elektrické napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano 150 mm |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru: | Uhlíkový filtr 808996 |
MORA OV 981 GBX
K této digestoři MORA nabízíme i montáž digestoře MORA.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ