MORA OV 680 G
Výkonný komínový odsavač par MORA OV 680 G nabízí sací výkon 607 m3/h. Na výběr máte čtyři stupně výkonu rychlosti. Odsávání je realizováno pomocí horního odtahu o průměru 150 mm. Spotřebič umožňuje využít také recirkulaci. Dotykové ovládání je velmi intuitivní a jednoduché. Nabízí i funkci halogenového osvětlení o výkonu 2 x 20 W. Proti usazování mastnot bojuje kovový filtr. Hlučnost při provozu dosahuje maximální úrovně 53 dB. Extra funkce 24 h (automatické čištění vzduchu v místnosti, po dobu 5 minut každou hodinu).
MORA OV 680 G
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černé sklo / nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon: | 607 m3/hod. |
| Hlučnost: | 53 dB |
| Ovládání: | dotekové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí / možností odtahu: | 4 rychlosti |
| osvětlení: | 2 × 20 W |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | až 607 m3/hod. |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Elektrické napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 27 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano 150 mm |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru: | |
MORA OV 680 G
K této digestoři MORA nabízíme i montáž digestoře MORA.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ