Vestavěný výsuvný odsavač par MORA OT 652 MX v černo-nerezovém provedení a s výkonem 304 m3/h spolehlivě odstraní z kuchyně všechny nežádoucí pachy. Díky posuvnému čelu odsavač dokonale splyne s kuchyňskou linkou, protože motor s horním odtahem je skrytý uvnitř skříňky. Odsavač má tlačítkové 3 rychlostní ovládání umístěné pod lištou a Led osvětlení, které perfektně osvítí varnou plochu a vy tak budete dokonale vidět do hrnců či pánví na připravovaný pokrm. Není hlučný a je opatřen omyvatelnými filtry proti mastnotě, které lze mýt v myčce. Při dokoupení uhlíkových filtrů lze odsavač provozovat i na recirkulaci.
MORA OT 652 MX
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez/černá lišta |
| Šířka: | 598 mm |
| Výkon: | 304 m3/hod. |
| Hlučnost max: | 62 dB(A) |
| Ovládání: | mechanické |
| Materiál tukového filtru | Omyvatelný hliníkový |
| Počet rychlostí / možností odtahu: | 3 rychlosti |
| Osvětlení: |
2x LED osvětlení 5W |
| Výstupní průměr horní: | 120 mm |
| Elektrické napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Energetická třída | C |
MORA OT 652 MX
K této digestoři MORA nabízíme i montáž digestoře MORA.
Zpět na hlavní stranu GAS.CZ