Vestavná digestoř MORA OT 652 GB1 je závěsná digestoř, šíře 60 cm, v provedení: černé sklo. Tímto svým provedením je MOŔA OT 652 GB1 velice elegantní pro moderní kuchyně.
Maximální výkon je 350 m³/h, hlučnost max. 67 dB(A), 3 rychlosti, kovové sendvičové tukové filtry, které lze mýt v myčce, digestoř určená pro provoz jak standartně s napojením na odtah vzduchu, tak v recirkulačním režimu.
Úsporné LED osvětlení 1 × 2 W, tlačítkové ovládání .
MORA OT 652 GB1:
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá / sklo |
| Rozměry (š x h x v): | 600 x 306 x 170 mm |
| Výkon dle IEC 61591: | 350 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 47 - 63 dB(A) |
| Ovládání: | Tlačítkové |
| Filtr: | kazetový kovový sendvičový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 1 × 2,1 W LED |
| Regulace intensity osvětlení: | Ne |
| Počet motorů a typ: | 1x |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 6,8 kg |
| Maximální příkon motoru: | 110 W |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Lze mýt tukové filtry v myčce: | Ano |
| Doběh ventilátoru: | Ne |
| Energetická třída: | C |
| Typ uhlíkového filtru: |
H10883187 |
MORA OT 652 GB1
K tomuto výrobku nabízíme i odbornou montáž.
Zpět na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 50 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |