Cena za 1 kus
Vestavný odsavač par s výsuvnou lištou MORA OT 651 GX v nerezovém provedení/černý přední panel výsuvné lišty, s výkonem 304 m3/h spolehlivě odstraní z menší kuchyně všechny nežádoucí pachy.
Díky posuvnému čelu odsavač dokonale splyne s kuchyňskou linkou, protože motor s horním odtahem je skrytý uvnitř skříňky. Odsavač má 3 rychlostní stupně, ovládá se tlačítky, umístěnými pod lištou.
LED osvětlení perfektně osvítí varnou plochu, díky čemuž budete dokonale vidět do hrnců či pánví s připravovaným pokrmem. Není hlučný a je opatřen omyvatelnými filtry proti mastnotě, které lze mýt v myčce. Při dokoupení uhlíkových filtrů lze odsavač provozovat i na recirkulaci.
MORA OT 651 GX
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez/černá lišta |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon: | 304 m3/hod. |
| Hlučnost max: | 62 dB(A) |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí / možností odtahu: | 3 rychlosti |
| Osvětlení: | LED 2 x 4,2 W |
| Výstupní průměr horní: | 120 mm |
| Elektrické napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Filtr pro recirkulaci - uhlíkový: | UF 632 (416912) |
| Filtr tukový (je součástí výrobku) - kovový | |
| Energetická třída |
"D" |
MORA OT 651 GX
K této digestoři MORA nabízíme i montáž digestoře MORA.
Zpět na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 50 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |