MORA OK 935 X
Komínový odsavač par MORA OK 935 X nabízí sací výkon 581 m3/h a tři stupně rychlosti výkonu. Odsávání je realizováno pomocí horního odtahu o průměru 150 mm. Spotřebič umožňuje využít také recirkulaci. Tlačítkové ovládání je velmi intuitivní a jednoduché. Instalováno je i halogenové osvětlení o výkonu 2 x 20 W. Proti usazování mastnot bojuje špičkový kovový filtr. Hlučnost při provozu dosahuje maximální úrovně 67 dB.
MORA OK 935 X
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon: | 581 m3/hod. |
| Hlučnost: | 67 dB(A) |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr proti mastnotám: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí / možností odtahu: | 3 rychlosti |
| osvětlení: | 2 × 20 W |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Elektrické napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ane 150 mm |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: |
UF 265 x 305 |
MORA OK 935 X
K této digestoři MORA nabízíme i montáž digestoře MORA.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | nad 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | halogen |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |