MORA OK 648 G
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černé sklo + nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon: | 372 m3/hod. |
| Hlučnost: | 64 dB(A) |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr proti mastnotám: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí / možností odtahu: | 3 rychlosti |
| osvětlení: | 2 LED |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Elektrické napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano 150 mm |
| Typ filtru: |
469181 |
MORA OK 648 G
K této digestoři MORA nabízíme i montáž digestoře MORA.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 50 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |