Litinová kamna LEDA Allegra small vynikají masivní konstrukcí. Vnitřní výstelka kamen je z vermikulitu, rošt nad popelníkem je litinový. Spalovací vzduch se ovládá pohodlně jedním táhlem. V zadní části kamen je konvekční plech, který zajišťuje rovnoměrnější šíření tepla po celé místnosti. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí.
Kamna LEDA ALLEGRA Small
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | litina - černý lak |
| Nominální výkon: | 6 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Tah komínu: | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | až 33 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 180 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 700 x 500 x 392 mm |
| Hmotnost: | 125 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Spotřeba paliva: | 1,5 kg/hod. |
LEDA ALLEGRA Small
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |