- bílá
- univerzální vývod uprostřed sporáku
- bílé, plastové doplňky
- moderní, elegantní styl
Kamna KVS MORAVIA typ 9101 jsou konstruována na spalování pevného paliva, jako jsou dřevo a dřevěné brikety.
Tento typ je dobře využitelný k vaření a vytápění místnosti, ve které je umístěn. Materiály použité při výrobě tohoto typu jsou podobné ve srovnání s ostatními typy spotřebičů KVS MORAVIA.
Topeniště kamen je tvořeno tradičně šamotovými cihlami a je rozdělené na dvě části pomocí litinových roštů. Toto uspořádání nabízí dvě možnosti provozu:
• letní provoz – topení na horním roštu (vhodné pro vaření).
• zimní provoz – topení na spodním otočném roštu (vhodné pro vytápění a vaření).
KVS MORAVIA VSP 9101 bílý
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílý, plastové doplňky |
| Rozsah výkonu: | 6,0 - 8,0 kW |
| Nominální výkon: | 6,8 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní / zadní / boční |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 11 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | až 30 cm |
| Účinnost: | 78,9 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 120 m3 |
| Rozměry: (š x v x h): | 330 x 490 x 250 mm |
| Rozměry topeniště: (š x v x h): | 228 x 350 x 320 mm |
| Hmotnost: | 100 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 1,9 kg/h |
KVS MORAVIA VSP 9101 bílý
Výhody:
Kamna na pevná paliva KVS MORAVIA typ 9101 jsou určena k vytápění, vaření a ohřívání pokrmů. Rozměrné topeniště lze snadno přestavit na letní nebo zimní provoz (vyjímatelný horní rošt). Jedna z mnoha dalších výhod je variabilita napojení na komín.
Kamna KVS MORAVIA typ 9101 jsou již ve standardním provedení vybavena 4 vývody kouřových zplodin pro napojení na komín zezadu, z obou bočních stěn nebo shora z plotny. Kamna mají možnost ohřevu či vaření pokrmů díky plotně, kterou jsou tato kamna opatřena.
Kamna se hodí jak do starších tak i do moderních interiérů. Ideální je umístit je do volného prostoru, protože jsou svou konstrukcí předurčena hlavně k vytápění. Sálavé teplo do prostoru je vyzařováno všemi směry nejvíce však plotnou.
Odkouření ke sporákům na pevná paliva zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.cz
| Typ | kuchyňské sporáky na pevná paliva |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 7 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní, boční a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |