KRATKI MBA 17 teplovodní krbová vložka
- rovné sklo
Moderní krbová vložka KRATKI MBA 17 s teplovodním výměníkem splňuje vysoké požadavky na ekomomický provoz, díky unikátní technologii spalování a předávání tepla. V základní výbavě krbové vložky je bezpečnostní chladící smyčka, žáruvzdorné sklo, obložení topeniště materiálem ACUMOTTE, externí přívod vzduchu.
KRATKI MBA 17
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | ocelová dvířka |
| Jmenovitý výkon: | 17 kW |
| Průměrný výkon do vody: | 9 kW |
| Výkon do vzduchu: | 8 kW |
| Rozsah výkonu: | 9 - 19,5 kW |
| Obsah vody ve výměníku: | 47 litrů |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Teplota spalin: | 201 °C |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Pracovní tlak: | 2 bar |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 83 % |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 190 m2 |
| Rozměry: | 1395 / 830 / 479 mm |
| Hmotnost: | 314,5 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
KRATKI MBA 17
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby s vyměníkem |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |