-krbová kamna
-levé bezklíčové otevírání dvířek
Krbová kamna KRATKI ENYO se perfektně hodí do každého interiéru. Kamna ENYO se mohou pyšnit inovativním systémem bezklíčového otevírání dveří. Kamna se otevírají uchopením za spodní hranu dvířek. Pro Vaši bezpečnost jsou vybavena samozavíracím systémem, pro Vaše pohodlí lze otevřená dvířka zablokovat za účelem snadného přikládání. Z blokované otevřené polohy je uvolníte jemným pootevřením, pojistka se odblokuje a dvířka se automaticky bez Vaší asistence uzavřou. Dominantou krbových kamen ENYO je celoplošné sklo na dvířkách.
Krbová kamna KRATKI KOZA ENYO s jsou kamna vyrobená z kvalitní kotlové oceli zaujmou Vás líbivým designem. Přívod vzduchu nad sklem (tzv. oplach skla) zajistí jeho čistotu.
KRATKI KOZA ENYO
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - ocel |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/bezklíčové otevírání, levé |
| Nominální výkon: | 6 kW |
| Rozsah výkonu: | 4,0 - 8,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 180 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Rozměry v x š x h: | 1128 x 509 x 434 mm |
| Hmotnost: | 144 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Spotřeba paliva: |
výrobce neuvádí |
KRATKI KOZA ENYO
Příslušenství ke krbovým kamnům zde
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ