KRATKI JAS
- krbová teplovzdušná kazeta
Krbová kazeta KRATKI JAS je vyrobená z kvalitní kotlové oceli. Topeniště má vyložené keramickým obložením Acumotte, které má izolační a akumulační schopnosti, chrání stěny kazety a zvyšuje teplotu ve spalovací komoře. Krbová kazeta KRATKI JAS je vhodným řešením pro přestavbu otevřeného krbu na funkční a ekonomický krb, ale i k běžné obestavbě.
KRATKI JAS
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | kotlová ocel 4 mm, černý lak |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená |
| Rozsah výkonu: | 3,3 - 9,9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 40 cm |
| Účinnost: | 71 % |
| Vyhřívaný prostor: | 66 - 200 m3 |
| Rozměry š/v/h: | 676 x 543 x 346 mm |
| Hmotnost: | 82 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Přívod externího vzduchu: | Ne |
KRATKI JAS
Prezentační video vložky KRATKI JAS :
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |