-třístranná krbová kamna
-provedení černý lak
Designová kamna FALCON VIEW 9 kW jsou vyrobená z oceli. Třístranné prosklení umocní pohled do plápolajícího ohně. Pevná rukojeť usnadňuje těsné zavření dveří. Díky tomu je zařízení ideální pro domácnosti s rekuperací. Boční okna krbu jsou vybavena dvojitým zasklením. Účinnějšího spalování a delšího udržování teploty je dosaženo díky obložení spalovací komory materiálem TERMOTEC, akumulujícím teplo, který zvyšuje teplotu v peci. Lepší dohoření spalin díky systému dvou deflektorů, které prodlužují dráhu spalin. Tento systém zvyšuje efektivnost spalování, zaručuje lepší využití energie a minimalizuje emise. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Externí přívod vzduchu je samozřejmostí. Pod ohništěm je komora, ve které je skryt systém připojení přívodu.
KRATKI FALCON VIEW 9kW
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 10 kW |
| Rozsah výkonu: | 8 - 13 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinost: | 82 % |
| Rozměry (v x š x h): |
1057 x 550 x 450 mm |
| Hmotnost: | 128 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
KRATKI FALCON VIEW 9kW
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |