KRATKI BLANKA 910
Moderní krbová vložka KRATKI BLANKA 910 je vyrobená z kvalitní kotlové oceli. Velké topeniště je vyložené keramikou ACUMOTTE. Krbová vložka má vestavěný externí přívod vzduchu o průměru 125 mm a elegantní rukojeť dvířek.
KRATKI BLANKA 910
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - kotlová ocel 4 mm |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená |
| Rozsah výkonu: | 7,5 - 21,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní nebo zadní (otočný sopouch) |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 83 % |
| Vyhřívaný prostor: | 120 - 180 m3 |
| Rozměry: | 1027 x 957 x 511 |
| Hmotnost: | 185 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Přívod externího vzduchu: | Ano |
KRATKI BLANKA 910
ACUMOTTE je keramický materiál, který má izolační a akumulační schopnosti. Izoluje, čímž bezprostředně omezuje vliv plamene na stěny kamen a zvyšuje teplotu ve spalovací komoře - topeništi. Díky tomu se zmenšuje emise plynů do ovzduší. Akumuluje - uchovává teplo získané spalováním, toto teplo je pak zvolna eliminováno ještě několik hodin, po zhasnutí ohně v topeništi.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 50 cm |