KRATKI BLANKA 8 L BS
Externí přívod vzduchu - nástavec montovaný v krbové vložce, má za úkol přivádět čerstvý vzduch do topeniště z vnějšku budovy.
Acumotte - keramický materiál, který výborně akumuluje teplo.
Výhody pro Vás
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 33 cm |