KRATKI BLANKA 670/570 12 kW, levé boční prosklení
- keramické obložení spalovací komory - Acumotte a externím přívodem vzduchu.
Externí přívod vzduchu - nástavec montovaný v krbové vložce, má za úkol přivádět čerstvý vzduch do topeniště z vnějšku budovy.
Výhody pro Vás:
ACUMOTTE - keramický materiál, má izolační a akumulační schopnosti.
Izoluje, čímž bezprostředně omezuje vliv plamene na stěny krbové vložky a zvyšuje teplotu ve spalovací komoře - topeništi. Díky tomu se zmenšuje emise plynů do ovzduší.
Akumuluje - uchovává teplo získané spalováním, toto teplo je pak zvolna eliminováno ještě několik hodin, po zhasnutí ohně v topeništi.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 180 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 50 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |