Eleganci a designovou čistotu nástěnné digestoře V-AIR FLAT umocňuje zkosený panel z černého skla v netradiční kombinaci se světlem hnědým páskem v odstínu RAL8025. Její čistá linie ukrývá exkluzivní technologii FABER NAUTILUS - plochá ventilační jednotka, která umožňuje ultra plochý vzhled digestoře. Vysoký výkon v kombinaci s mimořádně nízkou spotřebou energie řadí digestoř do energetické třídy A. Nástěnná digestoř V-AIR FLAT se vyznačuje ultratenkým tělem s hloubkou pouhých 19 cm. Díky tomu nepřekáží při vaření a činí kuchyň vzdušnější. Při zabudování digestoře mezi horní skříňky zároveň nevystupuje z jejich linie. Tento odsavač je určen zejména pro milovníky chytrých technologií, kteří si pomocí aplikace přes FABER Cloud mohou nejen kontrolovat kvalitu vzduchu v kuchyni, ale také ovládat na dálku. Senzor, zabudovaný v sací zóně, neustále monitoruje kvalitu ovzduší a pokud je detekována přítomnost alergenů, znečišťujících látek nebo pachů, automaticky spuštěné sání digestoře.
Štěrbinové sání společně s pomocnou sací zónou ve spodní části odsavače zajistí účinné zachycení všech par. V případě většího množství par můžete napomoci jejich sběru otevřením panelu pomocí pístů. Odsavač se může pyšnit nadstandardním množstvím funkcí, je vybaven intenzivním odsáváním, signalizací nasycení filtrů, možností doby po ukončení vaření a funkcí ventilace "24", která zajistí celodenní ventilaci vaší kuchyně. Digestoř je možné bezdrátově propojit pomocí rádiového signálu s indukční varnou deskou FABER. V tomto případě ji můžete ovládat přímo z ovládacího panelu varné desky - automaticky se optimalizuje výkon sání podle zvoleného stupně vaření (K-LINK).
Součástí balení je komín v délce 650 mm, v případě potřeby delšího komína lze doobjednat sadu komínů v délce 990 mm. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER V-AIR FLAT KL A80
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá / černé a hnědé sklo |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 570 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 53 | 63 | 69 | INT 73 db(A) |
| Ovládání: | dotykové / dálkové / z varné des |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + 1 intenzivní |
| osvětlení: | 2x LED diody 4000K |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 240 | 350 | 460 | INT 570 m3/h |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 53 | 63 | 69 | INT 73 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Maximální příkon motoru: | 135 W |
| Maximální výstupní tlak: | 680 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Energetická třída: | B |
FABER BI-AIR KL A70
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ