Nerezová digestoř STILO je průkopníkem klasického tvaru obráceného písmene T a svým elegantním designem skvěle zapadne do každé kuchyně. Vysoký výkon spolehlivě zajistí moderní ventilační jednotka EVO, která vyniká nízkou spotřebou energie.Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě bez motoru a je vybaven přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic.
Další zajímavá možnost je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou jako původní použití motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu. Lze ji také propojit s externím motorem na fasádu MISTRAL. V tomto případě jsou technické parametry digestoře vhodné s parametry externí ventilační jednotky. Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze certifikovat jako pasivní. Odsavač nabízí tři rychlostní stupně a funkci intenzivního odsávání. Jednotlivé funkce můžete pohodlně ovládat nízkozdvihovými tlačítky. Komínová digestoř je vybavena kovovými kazetovými tukovými filtry, které není třeba měnit a lze jednoduše umýt v myčce nádobí.
Optimální osvětlení pracovní plochy je zajištěno dvěma LED diodovými žárovkami se světelným spektrem podobným dennímu světlu. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 710 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 50 | 59 | 66 | INT 69 db(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + INT |
| osvětlení: | 2 x LED diody 3000K |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 290 | 460 | 610 | INT 710 m3/hod |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 50 | 59 | 66 | INT 69 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 12,8 kg |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Maximální výstupní tlak: | 540 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
FABER STILO COMFORT X A90
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |