Atraktivní a přirozeně minimalistická nástěnná digestř SOFT SLIM vyzařuje eleganci v každém detailu. Díky speciálnímu povrchovému materiálu FENIX NTM (odstín Bianco Kos) je odsavač par SOFT SLIM hebký na dotek, navíc je odolný vůči otiskům, neodráží světlo a snadno se čistí. Unikátní je možnost odstranění případných škrábanců – díky reakci nanočástic na teplo lze zacelit povrch žehličkou nahřátou na 120°C. Čisté linie nástěnné digestoře ukrývají exkluzivní technologii FABER NAUTILUS - plochá ventilační jednotka, která umožňuje ultra plochý vzhled digestoře.
SOFT SLIM se vyznačuje ultratenkým tělem s hloubkou pouhých 19 cm. Díky tomu nepřekáží při vaření a činí kuchyň vzdušnější. Při zabudování digestoře mezi horní skříňky zároveň nevystupuje z jejich linie. Vysoký výkon v kombinaci s mimořádně nízkou spotřebou energie řadí digestoř do energetické třídy A. Štěrbinové sání společně s pomocnou sací zónou ve spodní části odsavače zajistí účinné zachycení všech par. V případě většího množství par můžete napomoci jejich sběru otevřením panelu pomocí pístů. Digestoř nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání a doběh po ukončení vaření. Všechny funkce můžete ovládat pomocí netradičního dotykového ovládání Squarcle, které jsou charakteristické velkými plochými tlačítky navrženými pro maximální komfort obsluhy. O perfektní osvětlení varné plochy se postarají dvě LED diodové žárovky.
Součástí balení je komín v délce 650 mm, v případě potřeby delšího komína lze doobjednat sadu komínů v délce 990 mm. Záruka na bezchybnou funkci 5 let. Pouze na objednávku.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá / FENIX NTM bílá mat |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 570 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 53 | 63 | 69 | INT 73 db(A) |
| Ovládání: | dotykové Squarcle / dálkové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + INT |
| osvětlení: | 2 x LED diody 4000k |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 240 | 350 | 460 | INT 570 m3/hod |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 53 | 63 | 69 | INT 73 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Maximální příkon motoru: | 135 W |
| Maximální výstupní tlak: | 680 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
FABER SOFT SLIM BIANCO KOS A80
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 80 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové + dálkové |