Design a funkce inspirované iPodem dělají z DAISY PLUS opravdu dokonalou digestoř, skvělé pro každodenní použití.Vertikální panel z bílého skla káží při vaření a díky jednoduchým liniím a lineárním tvarům je velice snadný na údržbu.Vysoký výkon v kombinaci s mimořádně nízkou spotřebou energie řadí digestoř do energetické třídy A.Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě bez motoru a je vybaven přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic.
Další zajímavá možnost je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou jako původní použití motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu. Lze ji také propojit se střešní externí ventilační jednotkou VILPE, která je k dispozici ve více barevných provedeních, nebo s externím motorem na fasádu MISTRAL. V těchto případech jsou technické parametry digestoře vhodné s parametry vybrané externí ventilační jednotky.Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze certifikovat jako pasivní.Štěrbinové sání společně s pomocnou sací zónou ve spodní části odsavače zajistí účinné zachycení všech par.Digestoř je vybavena dotykovým ovládáním a nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání a doběh po ukončení vaření.
Pracovní plocha je dokonale osvětlena pomocí dvou LED diodových žárovek. Součástí balení je komín v délce 650 mm, v případě potřeby delšího komína lze doobjednat sadu komínů v délce 990 mm. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / bílé sklo |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 770 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 48 | 56 | 63 | INT 68 db(A) |
| Ovládání: | dotykové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + INT |
| osvětlení: | 2 x LED diody 4000k |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 300 | 430 | 620 | INT 770 m3/hod |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 48 | 56 | 63 | INT 68 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Maximální výstupní tlak: | 600 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
FABER DAISY PLUS STILO COMFORT X A90
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 80 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové |