kamna SCAN 68-11 černá
| Vlastnosti : | |
|---|---|
| Nominální výkon | 5,5 kW |
| Rozsah výkonu | 3 - 8 kW |
| Vytápěcí schopnost | 50 - 260 m3 |
| Účinnost | 80 % |
| Rozměr VxŠxH | 1222 x 500 x 350 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | Ano, průměr 100 mm (sada pro napojení za příplatek) |
| Barva | Černá |
| Připojení kouřovodu | Horní, zadní |
| Výška zadního kouřovodu | 1110 mm |
| Hmotnost | 107 kg |
| Palivo | Dřevo, ekobrikety |
| Maximální délka polena | 33 cm |
Scan 68-11
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ