Plynový kondenzační kotel se zabudovaným vrstveným zásobníkem teplé vody.
Díky spolehlivé kvalitě je nový kondenzační kotel CerapurModul bezkonkurenční. Spolehlivě a účinně Vašemu domovu zajistí vytápění i teplou vodu a zároveň Vám pomáhá šetřit energii. Vysoce kvalitní a robustní technologie značky Junkers s příznivým poměrem cena / výkon se stane nedílnou součástí Vašeho domova.
Kotle CerapurModul jsou vybaveny energeticky úsporným oběhovým čerpadlem a splňují tak nové legislativní směrnice a nařízení EU týkající se prodeje zdrojů tepla pro vytápění a přípravu teplé vody.
Možnost prodloužení záruky SERVISplus+až na 5 roků - po dodržení podmínek výrobce. SERVISplus+ je kombinací pravidelné údržby Vašeho kotle a prodloužené záruky až na 5 let. Pravidelnou údržbu zajišťujeme prostřednictvím autorizovaných servisních partnerů po celé České republice. Záruka se vztahuje na všechny výrobní vady zařízení. Službu SERVISplus+ lze sjednat nejpozději do 3 měsíců od uvedení kotle do provozu, které je nezbytnou podmínkou pro její sjednání.
Rozsah dodávky je uveden v instalačním manuálu.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární se zabudovaným zásobníkem |
| Varianta: | kondenzační |
| Jmenovitý výkon | 29 kW |
| Modulace | 1:8 |
| Regulovatelný výkon do topení (40/30 °C) | 7,1 - 30,6 kW |
| Regulovatelný výkon do topení (80/60 °C) | 6,4 - 29,4 kW |
| Účinnost až | 109 % |
| Odtah spalin: | kondenzační 80/125; 2 x 80 |
| Spotřeba zemního plynu při jmen. výkonu: | 3,20 m3/hod |
| Trojcestný ventil: | zabudovaný |
| Super tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | v zabudovaném vrstveném zásobníku o objemu 148 litrů |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Podsvícený grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Expanzní nádoba topení: |
12 litrů |
| Stupeň krytí: | IP x 4 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1770 x 600 x 660 mm |
Zboží určeno pouze pro český trh.