Cena za 1 kus
Nepřímotopný stacionární ohřívač vody (bojler) z výrobní skupiny Junkers Bosch, splňuje nové legislativní směrnice a nařízení EU týkající se prodeje zdrojů tepla pro vytápění a přípravu teplé vody. Kvalitní zpracování a dlouhodobé zkušenosti, zajišťují vysoký uživatelský komfort. Kvalitní izolace zajišťuje minimální provozní ztráty.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, válec, boční připojení |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Objem: | 157 litrů |
| Tepelný výkon: |
31,5 kW |
| Objem trubkového výměníku: |
6,1 litru |
| Plocha výměníku: |
0,9 m2 |
| Doba ohřevu při výkonu zdroje 20 kW: |
20 minut |
| Hmotnost bez vody: |
74 kg |
| Vyměnitelná magneziová anoda: |
ANO |
| Výška: | 1300 mm |
| Šířka: | 550 mm |
| Jmenovitý přetlak: | 1 MPa |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Energetická třída: |
B |
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
| Šířka bojleru | 55,0 cm |
| Výška bojleru | 130,0 cm |
| Hloubka bojleru | 55,0 cm |
| Druh bojleru | nepřímoohřívaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 160 l |