JUNKERS WD 120 B
Původní značení ST 120-2E
Správné řešení pro každého
Nezávisle na tom pro který zásobník se rozhodnete, mají všechny zásobníky Junkers jedno společné: možnost napojení cirkulačního okruhu přímo z tělesa zásobníku (bakteriologicky čistá voda), izolaci vyráběnou bez použití fluorovaných a chlorovaných uhlovodíků, vysokou odolnost proti korozi, emailový povrch a vestavné ochranné anody zajišťující splnění ekologických požadavků a dosažení vysoké životnosti.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, nepřímotopný, hranatý; bílý |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Nominální výkon: | 24 kW |
| Elektrický ohřev: | NE |
| Počet topných hadů (výměníků): | 1 |
| Teploměnná plocha výměníku: | 0,63 m2 |
| Oběm výměníku: | 4,4 litru |
| Objem zásobníku: | 115 litrů |
| Výška: | 1099 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: |
660 |
| Jmenovitý přetlak: | 1,0 MPa |
| Třída energetické účinnosti: | B |
Značka topné techniky JUNKERS patřící do skupiny Robert Bosch je německou značkou pro plynovéh kotle, plynové průtokové ohřívačů vody a zásobníky teplé vody.
Značka JUNKERS nabízí vysoce kvalitní, úsporné a moderní spotřebiče, které lze instalovat kdekoli v bytě či domě.
Při výrobě využívá značka JUNKERS nejmodernějších výrobních technologií, přispívajících ke snížení celkového zatížení životního prostředí.
Naše společnost nabízí Kotle, karmy a bojlery JUNKERS za výborné ceny jen pro Vás.
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
Můžeme provést také montáž bojleru.
POZOR !!! Výrobek určen pouze pro český trh !!!
| Výška bojleru | 110,0 cm |
| Hloubka bojleru | 66,0 cm |
| Šířka bojleru | 60,0 cm |
| Druh bojleru | nepřímoohřívaný |
| Tvar bojleru | hranatý |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 130 l |