JOTUL F 600 BP
- černý lak
- dvoustupňové CB spalování
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen JOTUL F 600 BP.
Umíme nabídnout i bohaté příslušenství a náhradní díly na kamna JOTUL.
Jøtul F 600 CB černá jsou opravdu velká kamna vyrobená z kvalitní litiny. Oplach skla horkým vzduchem, který zabraňuje špinění skla a dvoustupňové spalování kamen prodlužuje dobu mezi přikládáním, zvyšuje účinnost a lépe zpracovává palivo. Exklusivní design kamen je podtržen prosklenými dvířky s armováním. Kamna lze napojit na komín horním nebo zadním vývodem. Chytrá dvířka pro boční přikládání rozšiřují možnosti umístění kamen v interiéru.
JOTUL F 600 BP černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Dvířka provedení: | černá, prosklená |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 12 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní + zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | až 55 cm |
| Účinnost: | 78 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 336 m3 |
| Rozměry: | 800 x 733 x 685 mm |
| Hmotnost: | 200 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Externí přívod vzduchu: |
Ano - možnost připojení externího vzduchu |
| Spotřeba paliva: | výrobce neuvádí |
JOTUL F 600 BP černá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | více jak 50 cm |