JOTUL F 400 ECO BP
- litinová krbová kamna, černý lak
- dvoustupňové CB spalování
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen JOTUL F 400 ECO BP.
Umíme nabídnout i bohaté příslušenství a náhradní díly na kamna JOTUL.
JOTUL F 400 ECO BP černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Dvířka provedení: | černá, prosklená |
| Rozsah výkonu: | 3,9 - 10,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní + zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | až 50 cm |
| Účinnost: | 84 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 240 m3 |
| Rozměry: | 744 x 670 x 597 mm |
| Hmotnost: | 158 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Externí přívod vzduchu: |
Ano - možnost připojení externího vzduchu po dokoupení adaptéru |
JOTUL F 400 ECO BP
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |