JOTUL F 378v2 Advance
- černý lak
- dvoustupňové CB spalování
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen JOTUL F 378 ADVANCE.
Můžeme nabídnout bohaté příslušenství a náhradní díly na kamna JOTUL.
Máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen JOTUL.
Krbová kamna JOTUL F 378 ADVANCE černá jsou vyrobená z kvalitní litiny. Vynikají třístranným prosklením a úložným prostorem s litinovými dvířky. Kamna okouzlí moderním designem s čistými liniemi.
JOTUL F 378 ADV černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Dvířka provedení: | černý lak, prosklená |
| Rozsah výkonu: | 3,9 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní a zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | až 33 cm |
| Účinnost: | 78 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 180 m3 |
| Rozměry: | 1155 x 443 x 453 mm |
| Hmotnost: | 171 kg |
| Možnost připojení externího vzduchu: |
Ano |
JOTUL F 378 ADVANCE černá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |