JOTUL F 305 R LL WHE
- bílý smalt
- dlouhé nohy
JOTUL F 305 CB R LL WHE
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílý smalt - litina |
| Dvířka provedení: | bílá, prosklená |
| Rozsah výkonu: | 3,7 - 10 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní + zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 41 cm |
| Účinnost: | 79 % |
| Vyhřívaný prostor: | 74 - 220 m3 |
| Rozměry: | 850 x 560 x 420 mm |
| Hmotnost: | 169 kg |
| Externí přívod vzduchu: | NE - lze dokoupit |
| Spotřeba paliva: | 2,25 kg/hod. |
JOTUL F 305 R LL bílá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |