JOTUL F 3 IVE
- smalt slonová kost
- dvoustupňové CB spalování
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen JOTUL F 3.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství a náhradní díly na kamna JOTUL.
Smaltovaný povrch usnadňuje údržbu, zabraňuje reznutí a zaručuje barevnou stálost
JOTUL F 3 IVE slonová kost
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | slonová kost - smalt (majolika) |
| Dvířka provedení: | slonová kost, prosklená s armováním |
| Rozsah výkonu: | 3,4 - 9,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní + zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 40 cm |
| Účinnost: | 78 % |
| Vyhřívaný prostor: | 75 - 216 m3 |
| Rozměry: | 707 x 577 x 484 mm |
| Hmotnost: | 124 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2 kg/hod |
JOTUL F 3 IVE slonová kost
Příslušenství ke krbovým kamnům zde
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |