JOTUL F 166 CB černá
- litina, černý lak
- dvoustupňové CB spalování
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen JOTUL F 166 CB.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství a náhradní díly na kamna JOTUL.
Máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen JOTUL.
Moderní kamna JOTUL F 166 CB černá jsou vyrobená z kvalitní litiny s černým lakem. K hoření využívají technologii dvojího spalování (systém CB), které zvyšuje účinnost kamen a snižuje spotřebu paliva. Kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí i do nízkoenergetických staveb.
JOTUL F 166 CB černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Dvířka provedení: | černý lak, prosklená |
| Rozsah výkonu: | 3,7 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní a zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | až 33 cm |
| Účinnost: | 83 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 170 m3 |
| Rozměry: | 1033 x 450 x 447 mm |
| Hmotnost: | 140 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Možnost připojení externího vzduchu: |
Ano |
| Spotřeba paliva: | výrobce neuvádí |
JOTUL F 166 CB černá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |