JOTUL F 162 BP černý lak
- dvostupňové CB spalování
Moderní kamna JOTUL F 162 BP černý lak jsou vyrobená z kvalitní litiny. K hoření využívají technologii dvojího spalování (systém CB), které zvyšuje účinnost kamen a snižuje spotřebu paliva. Mezi další přednosti kamen patří pratický popelník a ovládaní primárního i sekundárního vzduchu jedním táhlem. Kamna JOTUL F 162 se po napojení externího přívodu vzduchu (CPV) skvěle hodí i do nízkoenergetických staveb.
Kamna je možné doplnit dekorativní horní deskou z mastku s vynikajícími akumulačními schopnostmi.
JOTUL F 162 BP černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Dvířka provedení: | černý lak, prosklená |
| Rozsah výkonu: | 3,7 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní a zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | až 33 cm |
| Účinnost: | 83 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 170 m3 |
| Rozměry: | 903 x 450 x 446 mm |
| Hmotnost: | 115 kg |
| Možnost připojení externího vzduchu: | Ano |
JOTUL F 162 BP černá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |